Allgemeines DiskussionsforumBrief an die Ukraine

Forum für Diskussionen über ukrainische Politik, Wirtschaft, Kultur, Gesellschaft usw.
Forumsregeln
Forum für Diskussionen über ukrainische Politik, Wirtschaft, Kultur, Gesellschaft usw.

Bei Links mit unüblichen Zeichen (z.B. []) bitte einen Linkkürzer wie Nur eingeloggte Mitglieder sehen alle Links ... oder Nur eingeloggte Mitglieder sehen alle Links ... nutzen ....
Denkt bitte an korrektes Zitieren, um die Lesbarkeit zu erhöhen.
Format: [quote="name"] Zitat [/quote]. Näheres hier: zitierfunktion-t295.html

Videos werden in der Regel automatisch eingebunden. Falls nicht bitte den media-Tag versuchen. Format:
[media] Link [/media].
Näheres hier: videoeinbindung-t308.html
Vorheriges ThemaNächstes Thema
Benutzeravatar
Petro
Ukraine-Anfänger / початківець / начинающий
Beiträge: 61
Registriert: Sonntag 23. Februar 2014, 23:44
10
Wohnort: Bayern
    unknown unknown
Bildschirmauflösung: 384x811
Hat sich bedankt: 19 Mal
Danksagung erhalten: 34 Mal
Deutschland

Brief an die Ukraine

Beitrag von Petro »

Слава Ісусу Христу!

дуже занепокоїна станом справ на Україні.

Ввважаю, що всі прогресивні громадяни, патріоти Батьківщини мають

терміново вийти на вулиці міст і сіл, на заході і сході, півночі і півдні, з гаслами направленими проти війни та окупації України,

за єдність народу України.

Я вважаю, що Церкви усіх конфесій повинні підтримати цей процес в Україні і закодоном.

А також допомогти нашим солдатам та офіцерам у Криму. Я думаю, що жоден російський солдат не наважиться стріляти

у священника. Тому священники мають більше шансів поспілкуватись з оточеними військовими, які потребують насамперед

духовної підтримки від усіх нас.

У Європі є досить людей різних національностей, які солідарні з українцями і підтримають цей рух.

Бо ціль у нас одна - це незалежна Україна, котра прямує до світлого майбутнього, це вільні та рівноправні народи,

які житимуть у взаємній повазі і дружбі.

Ви бачите, що Європа та Америка, дуже зважуть своє рішення, та поки не вдаються до дуже рішучих кроків проти

окупантів.

Тут повинні громадяни України взяти ініціативу у свої руки. І памятати, що ворог не зволікає і не дрімає.

Спостерігачі з Європи та Америки з допомогою своїх представництв та преси в Україні аналізують громадську думку та

реальну ситуацію.

І від того, як народ Уркаїни публічно (на вулицях з гаслами в руках та у засобах масової інформації)

продемострує свою позицію, виразить думку більшості у сьогоднішній важкій ситуації в країні,

залежить степінь допомоги і підтримки з боку всього людства.

При цьому не можна реагувати на провокації !!!

Я вважаю, що засоби масової інформації Німеччини дуже обєктивно відображають сьогодення на

Україні.

Але тут відчувається також сильний вплив засобів масової інформації зі Сходу на позицію емігрантів

з колишнього Радянського Союзу щодо України та українців.

Майже 80 процентів таких емігрантів у Європі розмовляють російською і не дуже добре володіють

мовами країн, де вони проживають, тому дивляться тільки російські телеканали та користуються відповідними

сторінками в інтернеті.

Такщо навіть деякі люди, які у свій час емігрували (втікли з Країн бувшого Радянського Союзу під приводом дискримінації та з інших причин)

тепер пітримують інтервенцію Росії, при цьому стверджуючи, що окупанти у цій ситуації являються миротворцями.

ЗМІ України повинні чим швидше організувами трасляцію правдивих новин з України російською та англійською мовами до Європи.

Сьогодні вчасна та правдива інформація - це сильніша зброя, ніж ракети, бо швидкість досягнення нею цілі дорівнює "швидкості світла".

Правда з екранів телевізорів допоможе людям розібратись у ситуації та зайняти правильну позицію.

Коли над людьми постійно панує однобоке спотворене відображення подій через ЗМІ у певному регіоні світу,

то вони перебувають у країні спотворених дзеркал. Від таких людей не може очікувати Україна тверезого осмислення подій та участі

у них.

Я дуже хочу, щоб моя Батьківщина була вільною, квітучою та щасливою, але одного бажання тут мало.

Ми повинні продемонструвати всьому світовоі, що українці - це сильний і згуртований народ, який ніхто не встані перемогти.

Слава Україні!

З глибокою повагою до Вас мої любі друзі

Лілія
Слава героям України Das Leben ist nur ein Traum in einem Traum

Link:
BBcode:
HTML:
Verstecke direkte Links zum Beitrag
Zeige direkte Links zum Beitrag
Vorheriges ThemaNächstes Thema
  • Vergleichbare Themen
    Antworten
    Zugriffe
    Letzter Beitrag
  • Putin: Ich schreibe den Brief an EU und Antwort bekomme aus den USA
    von caMi » » in Allgemeines Diskussionsforum
    3 Antworten
    908 Zugriffe
    Letzter Beitrag von music-anderson
  • Brief eines Russen
    von Sonnenblume » » in Allgemeines Diskussionsforum
    10 Antworten
    1165 Zugriffe
    Letzter Beitrag von Mormonlike
  • Brief eines russisch geprägten Donezkers
    von Sonnenblume » » in Allgemeines Diskussionsforum
    2 Antworten
    621 Zugriffe
    Letzter Beitrag von Sonnenblume
  • Ein Brief wie ein Messerstich
    von Handrij » » in Vermischtes
    27 Antworten
    1277 Zugriffe
    Letzter Beitrag von Optimist
  • "ANONYMER BRIEF EINES UKRAINERS"
    von Sonnenblume » » in Politik
    0 Antworten
    365 Zugriffe
    Letzter Beitrag von Sonnenblume
  • "Brief an Reinhard Mey: Sie machen den größten Fehler Ihres Lebens"
    von Sonnenblume » » in Politik
    0 Antworten
    1119 Zugriffe
    Letzter Beitrag von Sonnenblume
  • „Offen und charmant“: Thatchers Brief über Gorbatschow offengelegt - RIA
    von RSS-Bot-RS » » in Rossija Segodnja
    0 Antworten
    28 Zugriffe
    Letzter Beitrag von RSS-Bot-RS
  • „Offen und charmant“: Brief Thatchers über Gorbatschow offengelegt - RIA
    von RSS-Bot-RS » » in Rossija Segodnja
    0 Antworten
    62 Zugriffe
    Letzter Beitrag von RSS-Bot-RS
  • Sawtschenkos Anwalt schrieb einen offenen Brief an Putin - UI
    von RSS-Bot-UI » » in Ukrinform
    0 Antworten
    89 Zugriffe
    Letzter Beitrag von RSS-Bot-UI

Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: ClaudeBot [Bot] und 0 Gäste